Buraya sizde yazabilirsiniz          Yazı,Resim Gönderim adresi:  hayratli@gmail.com

    Değerli hayrat.net müdavimleri 2001 den beri sitemiz yayın hayatına devam ediyor,  Bu zaman zarfında sizlerinde kısmen katkılarınızla sitemiz on bin sayfaya yakın resim, doküman içeren bir site haline gelmiştir.  Herkese teşekkür ederim.
     Sitemizin içeriğindeki çok eski haberler nedeniyle şikayetler duymaktayım, bu eski haberleri saklamamın sebebi arşiv ve hatıra nedeniyledir. bu sitede yayınlanan hiçbir şeyi silmek taraftarı değilim, gücüm yettiği kadar bu site yayına bu şekilde devam edecektir.
      Biliyorsunuz yayın hayatına başladığımdan beri hiçbir şekilde ilimizden,ilçemizden ve gurbetteki hemşerilerimizden sponsorluk kabul etmeden bu günlere geldik, gittiği yere kadar götürmeye kararlıyım.
Biliyorsunuz 1951 doğumluyum ve bu işleri daha ne kadar götürebilirim bilmiyorum, bir an evvel gençlerimizin bu konuya el atarak hayrat.netin bölgemiz için olan ihtiyacına cevap verecek ciddiyette bir siteyi hayata geçirmelerini beklemekteyim, o zaman kendimi emekli edeceğim. sağlığım ve maddi imkanlarım elverdiği müddetçe sizlerle beraberim.
     Bu sayfaya sizlerin düşüncelerinizi, siyasi polemiğe girmeden yazmanız için hazırladım, Bu konuda geç kaldığımı düşünüyorum, forum sayfaları yayınlamayı durdurdum, öncelikle güvenliğini yeteri kadar sağlayamadım, ayrıca toplumsal mesaj değeri olmayan iletilerinde yazılmasını engelleyemedim. bu nedenle bu sayfayı sizlere hazırladım, resim ,yazı,hayat hikayesi,röportajlar ve  hemşerilerimizle paylaşmak istediğiniz her bilgiyi buradan dünyaya duyurabilirsiniz.
     
Katılacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Abdullah Gözaydın  hayratli@gmail.com   
0535 746 55 48  -- 0546 968 28 31  -- 0212 632 60 40
Not: Henüz e-maili olmayan arkadaşlar sitemizin mesaj gönder menüsundan yazılarını gönderebilirler.

Buraya sizde yazabilirsiniz          Yazı,Resim Gönderim adresi:  hayratli@gmail.com

SON YAZILAR

HUNDEZLİ GENÇLİK TOPLANTILARI (T.Şanlıbayrak)
LONDRA CAMİİ İMAMI VE DİNİ SATMAK! (Ü.Velioğlu)
Ne Güzel Cahildik (Erdoğan Yıldız)