Of, Hayrat, Çaykara, Dernekpazarı Futbol Turnuvası başlıyor

Of, Hayrat, Dernekpazarı Futbol Turnuvası başlıyor

2012 Of, Hayrat, Çaykara, Dernekpazarı Futbol Turnuvası onuncu yılında Emrullah Tellioğlu komite başkanlığında, Müsabakalara katılmayan, Tarafsız, Of-Hayrat derneği tarafından organize ediyor

18 Mart 2012 Akşamı Of-Hayrat derneğinde toplanan Of, Hayrat, Çaykara, Dernekpazarı dernek yöneticileri, 2012 Futbol turnuvası yönetim komitesi seçimlerini, Turnuvada uygulanacak kuralları, Katılacak takımları tespit ederek karar altına aldılar.

Bu yıl Onuncusu düzenlenecek olan Of Hayrat Çaykara Dernekpazarı ile köy Dernekleri arası futbol turnuva komitesi tarafından 25 mart pazar günü turnuvaya katılan takım yöneticileri ile beraber fikstür çekimi yapılacak.

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan olumsuzlukların bu yıl tekrarı olmaması için maçların oynanacağı sahalara özel güvenlik görevlileri konulacağını ve tüm maçların video-fotoğraf ile kayıt altına alınacağı görüş birliği ile karara bağlandı.

Yeni komitenin alacağı kararlar doğrultusunda uygulama çalışmaları başlayacak, Saha, Takvim ve organizasyon bilgileri bilahare duyurulacaktır.

Turnuvaya katılan 20 Dernek başkanları yönetici ve futbolcular ile beraber 25 mart pazar günü Of Hayrat Dernek restoranında kahvaltı verilecek ardından Dr .Kenan EREN öfke ve stres yönetimi ile ilgili seminer verecek.

Daha sonra takım kaptanları ile birlikte fair play konulu toplantı yapılarak karşılaşmadan ziyade kaynaştırmanın öncüsü olacaklarına dair görüşülecek ardından ise ise takım yöneticileri ile birlikte fikstür çekimi yapılacak Turnuva 01 Nisan'da başlayacak ve 20 mayıs pazar günü final maçı oynanacak turnuvaya katılan tüm takımlarımıza kardeşlik içerisinde başarılar dileriz.

Derneklerimizin ve sporcularımızın kardeşlik havasında yapılacak müsabakalarda centilmenlik kurallarını zedelemeden bölgemizin birlik ve beraberliğine hizmet edecek samimiyet ve hoş görüyle müsabakaları gerçekleştirmelerini temenni ediyoruz. Futbol gergin bir spor, Biz Trabzonlular asabi yapımızla duygularımızı kontrol etmek gerçekten zor lakin gün kardeş olma zamanı, Birlikteliklere zarar vermeme zamanıdır.

Herkese başarılar Dileriz.

2012 OF, HAYRAT, DERNEKPAZARI FUTBOL TURNUVA KOMİTESİ

EMRULLAH TELLİOĞLU (Komite başkanı)
SİNAN BARUT
İBRAHİM ÖZYÜREK
MEHMET ABDİK (muhasip)
ATİLLA ALBAYRAK
İSA ÇAKIROĞLU (sekreter )


TURNUVAYA KATILAN DERNEKLERİMİZ

1 -AYDINÖZ DERNEĞİ (İdonoz)
2- B.MAKİLİLER DERNEĞİ (Maki)
3- BALLICA DERNEĞİ (Melinoz)
4- BÖLÜMLÜ DERNEĞİ (Zisino)
5- CUMA PAZARI DERNEĞİ
6- DOĞANKÖY DERNEĞİ (Kus)
7- FETTAHOĞLU DERNEĞİ (Görgülü)
8- GEÇİTLİ KÖYÜ DERNEĞİ (Ancipranoz)
9- GÜLBAY DERNEĞİ (Kono)
10- GÜLENKÖY DERNEĞİ (Visir)
11-ÖRTÜLÜ KÖYÜ DERNEĞİ (Lazandoz)
12-SARAÇLI KÖYÜ DERNEĞİ (Halman)
13-SARMAŞIK KÖYÜ DERNEĞİ (Meseroş)
14-SERİNCE KÖYÜ DERNEĞİ (Zaryoz)
15-SÖĞÜTLÜ KÖYÜ DERNEĞİ (Halt)
16-ŞEHİTLİ KÖYÜ DERNEĞİ (Şahatlı)
17-TAVŞANLI KÖYÜ DERNEĞİ (Mitço)
18-TELLİOĞLU VAKFI (Kavalar)
19-YARLI KÖYÜ DERNEĞİ (Yığa)
20-YENİKÖY DERNEĞİ (Divran)