TDF, Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları
Geleneksel yeni yıl hamsi şölenini Haznedar Balıkçı Kenan'da gerçekleştirdi.
 
 
TDF 2012 Hamsi şölenine gençlik komisyonu üyeleri, Federasyon Başkan, Yönetim kurulu üyeleri,Nurettin TURAN, Hüseyin AYAZ, İrfan Zengin, Ahmet HOCAOĞLU

Hamsi Gibi Faydalı, Kıvrak, Neşeli, Bereketli Bir Yıl geçirmenizi dileriz.
Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kollarının Düzenlediği 4. Geleneksel 1 Ocak Hamsi günü etkinliğimizde Siz değerli dostları aramızda görmekten mutluluk duyacağız şeklinde yapılan genel duyuruya birçok Trabzonlu ve Trabzon sever katıldı.
Aynı gün, Aynı saatlerde TFF'yi protesto yürüyüşü olması nedeniyle etkinlik eğlence kısmı pek gerçekleştirilemedi, katılımcılar çeşitli vasıtalarla Ayazağa Türkiye Futbol federasyonu önünde gerçekleştirilen "Temiz Futbol istiyoruz" yürüyüş etkinliğine katıldı.
Dileğimiz seneye böyle sıkıntılı haksızlıklara maruz kalmadığımız bir yıl geçirmiş oluruz.

Mesaj: Ali Faik Şeker
Bu güzel günümüzde bizlerle birlikte olan tüm Karadeniz sevdalılarına, Trabzon sevdalılarına, Hamsiseverlere Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bir teşekkürde her zaman olduğu gibi yine bizlerin yanında olan TDF yönetimine ( Nurettin TURAN,Hüseyin AYAZ, İrfan Zengin, Ahmet HOCAOĞLU , ve yine bir teşekkürde www.ofhayrat.com  ve www.hayrat.net  sahibi Abdullah GÖZAYDIN ile www.ofunnabzi.com  muhabiri Sadullah Dervişoğluna, Hamsi günümüzde bizlere vakit ayırıp o güzel türküleriyle bize hoş dakikalar yaşatan Marmara Üniversitesindeki sanatçı kardeşlerimize(İSMET ŞENYER VE EKİBİ) ayrıca teşekkür ediyoruz

TDF Gençlik Kolları Facebook sayfası için tıklayınız