NUHOĞLU VAKFI TARAFINDAN 10.CUSU DÜZENLENEN 2011 HAYRAT ŞENLİKLERİNDEN FOTOĞRAFLAR

Hayratlıların 2011 yılı geleneksel buluşması
Nuhoğlu Vakfı ve Hayratlılar Derneğinin ortaklaşa organize ettiği hayrat buluşmalarının 11.si Hayrat’ta yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti Trabzon Millet Vekili Safiye Seymenoğlu, Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Nuhoğlu Vakfı Başkanı Hayrettin Nuhoğlu, Hayratlılar Derneği Yöneticileri, Nuhoğlu Vakfı yöneticileri, Belde Belediye Başkanları, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Hayratlıların katıldığı buluşmaların açılış konuşmasını Hayratlılar Derneği ve Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu yaptı.

Nuhoğlu Vakıf adına konuşan Başkan Hayrettin Nuhoğlu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen Vakıf ve Dernek yöneticilerine ve programa katılan herkese teşekkür etti.

Of Kaymakamı Tuncay Sonel de Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci de yaptıkları konuşmalarda Of ve Hayratlı öğrenciler için gerçekleştirilen hizmetler nedeniyle Nuhoğlu vakfına ve yöneticilerine güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar yaptığı konuşmada Hayrat’a ve Of havalisine, tüm Trabzon’a seçilmesindeki tercihlerinden dolayı teşekkür etti. Nuhoğlu Vakfına yaptığı çalışmalardan dolayı müteşekkir olduklarını ifade eden Bayraktar, kendisinin de bölgede yetiştiğini ve buradan okumanın eskiden zor ve sıkıntılı olduğunu ama Nuhoğlu Vakfı ile bu sıkıntıların azaldığını belirtti.

Programda SBS 8.sınıflar ayağında tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 puan alan vakıf öğrencileri Buse Saral ve Burak Ayçin’e laptop hediye edilirken tüm kurslardaki başarılı öğrenci ve öğretmenlerine de çeşitli hediyeler verildi.

Programın eğlence bölümünde Karadeniz Türküleri Konseri ve yöresel sanatçılar Onay Şahin, Yılmaz Kasapoğlu, Bayram Dinçer, Erkan Yeşilyurt ve Ercan Kılıçaslan sahne alarak davetlilere müzik ve eğlence sundular.

 

SİTE ANA SAYFASI

 

 

Fotoğraflar için Nuhoğlu vakfı Yönetimine Teşekkür ederiz