2010 OF-HAYRAT, ÇAYKARA,DERNEKPAZARI KÖY DERNEKLERİ FUTBOL TURNUVASI FİNALİNDE ŞÖLEN

8.Futbol Turnuvası Final ve Şöleni 6 Haziran Pazar Günü Küçükçekmece Metin Oktay Stadında  yapıldı, Finalde karşılaşan Geçitli Birleşik Makililer takımları kıyasıya fakat centilmence mücadelelerinde maçı geçitli takımı 2-1 kazanarak bu yılın şampiyonu oldu.
 

2010 futbol turnuvasına iddalı başlayan takımlar müsabakalarda ve organizasyonda çok ciddi tedbirler aldı.
Geçitli dernek başkanı İbrahim Korkut her hafta takımla özel toplantı yaptıklarını, sporcuların her türlü istek ve sıkıntılarını telafi etmeye çalıştıklarını beyan etti.
Sivil toplum kuruluşu yönetmek özveri ve mücadele isteyen bir iş, biz makam ve tabela olarak görmüyoruz bu işleri, amacımız İstanbul'un tehlikelr dolu bir kent olması, gençliğimizin bu tehlikelr içinde zarar görmemesi için azami gayret ve ciddiyetle hemşerilerimize, çocuklarımıza sahip çıkarak onları hayatta başarılı kılacak, İstanbul içinde yok olmayacak imkanları tesis etmeye çalışıyoruz dedi.
Şampiyonadan sonra Başkan İbrahim Korkut ve yönetim, 45 kişilik dernek üyeleri ve sporcuları İBB Avcılar sosyal tesislerine götürerek yemek ikramında bulundu.
Dernekçilik ve hemşeri dernekleri spor organizasyonu olarak muhteşem bir uygulama başaran eski yönetimler ve son yıllarda Sayın Mustafa Baş kardeşimize buradan teşekkür eder.
Bu yıl başardıkları uyumu dahada ileri götürerek gelecek yıllarda inşaallah daha büyük ve kapsamlı organizasyonlara imza atmalarını bekler, Sosyal mücalelerinin bütün hayatı kapsayacak şekilde yayılarak güzel hizmetleri başarmalarını dileriz.
www.hayrat.net www.ofhayrat.com Abdullah Gözaydın

 

8. TURNUVA FİKSTÜR VE PUANLAMA SAYFALARI
TAKIM FOTOĞRAFLARI