Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlemiş olduğu Futbol Turnuvasının yarı final maçları da tamamlandı. Buna göre finale kalmaya REİS GRUP ve ESENSPOR hak kazandı.
Turnuvamızın şampiyonluk maçı 1 Haziran Pazar günü 13:00 – 19:00 saatleri arasında Çağlayan’da (Şişli Motor Meslek Lisesi Sahası) yapıldı. şölenin ardından final maçı oynandı.
Final Maçı öncesindeki şölene ünlü sanatçılarımız ve folklor ekiplerimizde katıldı.
Ayrıca üst düzeydeki protokolun de yoğun ilgi gösterdiği şölene, Kızılay genel başkanı Sayın Tekin Küçükali, Eski Trabzonspor bşk.Yrd. İbrahim Hacıosmanoğlu,Trabzon Bld. Bşk. Yrd. Cahit erdem, Trabzon dernekler federasyonu bşk. Nurettin Turan ve yön. kurul üyeleri, Şişli bld. bşk. Mustafa Sarıgül, 2.bölge milletvekili Çetin Soysal,Karadeniz Tv. sahibi Zihni Cinan, Fatih Millieğitim müd. Kenan Kırali, Şişli bld. bşk. yrd. Tayfun Kahyaoğlu,
Ekrem İmamoğlu, Birçok Trabzon dernekleri Başkan yrd. ve Yöneticileri, kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
Sunuculuğunu Murat şow'un yaptığı şölene Oflu Ali, seyfettin Çakıral,.... sanatçı olarak katılarak davetlilere güzel saatler yaşattılar

4. Geleneksel Futbol Turnuvamızın Şampiyonu Reis Group Oldu
Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği'nin düzenlemiş olduğu, 4. Geleneksel Futbol Turnuvası 1 Haziran Pazar günü, Şişli Motor Meslek Lisesi sahasında yapılan şölenle son buldu.
Final maçı öncesinde Başkanımız Ali Uzunay bir konuşma yaparak bu organizasyonu düzenleyen Şişli Belediyesine ve derneğimizin Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.
Ali Uzunay konuşmalarına, Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumdan, tarihi boyunca almış olduğu başarılardan bahseden Başkanımız, Kuzey Yıldızı Derneği'nin, Trabzonspor'un İstanbul'da ki sesi olduğunu, o başarılı yıllara geri dönülmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.
Yapılan konuşmaların ardından plaketler sahiplerine takdim edildi.
4. Geleneksel Futbol Turnuvamıza bu sene 12 takım katıldı. Bu takımlar arasından sıyrılıp finale kalmaya hak kazanan REİS GROUP ve ESENSPOR son hazırlıklarını tamamlayarak sahaya çıktılar. Şampiyonluk mücadelesi sonunda REİS GROUP, ESENSPOR'u 6-4 mağlup ederek Futbol Turnuvamızın Şampiyonluk Kupasının sahibi oldu.
REİS GROUP'U tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
İkincilik kupasının sahibi ESENSPOR oldu.

Centilmenlik kupasını almaya AMORTİ TEKSTİL hak kazandı.
Daha önce elenerek turnuvaya erken veda eden takımlara ise onur kupaları takdim edildi. Kupa törenimizin ardından şölenimiz sona erdi.