Eğitime gönül vermiş, ülkemizin kalkınma ve huzuru için elinden gelini yapmış hemşerimiz İşadamı Şenol Yıldız, Son Yolculuğuna  Uğurlandı

Beyin Tümörüne Bağlı Solunum Yetmezliği Sonucu Hayatını Kaybeden Eğitim Sevdalısı Oflu İşadamlarından Şenol Yıldız'ın Cenazesi Hayrat İlçesi Yarlı Köyündeki Aile Kabristanlığında Toprağa Verildi.

 Hayratlı işadamlarımızdan Şenol Yıldız'ın cenazesi Hayrat ilçesi Yarlı köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi.
Çok genç yaşta kaybettiğimiz, Kırk iki yıllık ömrünü eğitim hizmetlerine adayan işadamı Şenol Yıldız'ı son yolculuğunda uzaktan ve yakından tanıdığı çok sayıda seveni yalnız bırakmadı. Cenazede sevenleri ve öğrenciler Kuran-ı Kerim okuyup dua etti.

18 aydır beyin tümöründen tedavi gören Yıldız, önceki gece köydeki evinde rahatsızlanarak Of Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Buradan KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevk edilen Yıldız, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra dün öğlen saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Uzun yıllar Of'ta kunduracılık yaptıktan sonra Trabzon Kunduracılar Sanayi Sitesi'nde ayakkabı imalatı yapan Yıldız, Of'taki eğitim işlerinde hep ön planda bulunuyordu.

Mevtaya Allahtan Rahmet kederli ailesine sabrı cemil niyaz ederiz

Medyakaradenizden
TRABZON’UN Of İlçesi’nin eğitim sevdalısı esnafından Şenol Yıldız (42) beyin tümörüne bağlı solunum yetmezliği sonucu hayatını yitirdi.

Trabzon’un Of İlçesi’ndeki eğitim sevdalısı esnaflardan Şenol Yıldız (42), beyin tümörüne bağlı solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybetti.
Kırk iki yıllık ömrünü eğitim hizmetlerine adayan Yıldız'ı son yolculuğunda uzaktan ve yakından çok sayıda seveni yalnız bırakmadı. Fotin Ayakkabıcılığın sahiplerinden Yıldız 10 sekiz ay önce beyninde oluşan tümörden dolayı tedavi görüyordu. Köydeki evinde rahatsızlığı artan Yıldız, önce Of devlet hastanesine ardından da KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine kaldırıldı. Bir süre yoğun bakımda kalan Yıldız, kısa bir süre sonra hayata gözlerini yumdu. Uzun yıllar Of'ta kunduracılık yaptıktan sonra Trabzon kunduracılar sanayi sitesinde ayakkabı imalatı yapan Yıldız'ı çevredeki insanlar, ''eğitim sevdalısı'' olarak tanımlıyor.
Trabzon ve Of'taki maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin yardımına koşan ve eğitim işlerinde hep ön planda olan Yıldız'ın cenazesi Hayrat İlçesi Yarlı Köyü Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında aile kabristanlığına defnedildi. Cenazede sevenleri ve öğrenciler Kuran-ı Kerim okuyup,bol bol dua etti

ibrahim turan isimli ziyaretçi : Değerli abimize cenab-ı Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına da sabrı cemil niyaz ediyorum.Kendisini,yakından tanıyamadım fakat cenaze de gördüğüm o mahşeri kalabalık,Vakfıkebir'den tutunda ta Hatay'dan bile akrabası olmadığı halde Şenol abinin son yolculuğunda bulunanları görünce anladım ki Şenol abi 42 yıllık ömrünü sadece yaşamak için yaşamamış.Ne diyelim Şenol abimiz dünyadaki görevini inşallah bihakkın yerine getirmenin ki cenazedeki mahşeri kalabalık buna şahit, müsterih bir şekilde inşallah ebedi istirhatğahına gitti.Rabbim inşallah bizleri de onun gibi sadece kendisi için değil, yaşatmak eksenli bir hayat nasip etsin.Mekanı cennet olsun,nur içinde yatsın,şefaatine bizleri nail eylesin.(amin)...

Kayhan cenap isimli ziyaretçi : sadece fotin ayakkabının değil Trabzon'un of'un ve Türkiye'nin bası sağ olsun çok acı bir kayıp Şenol yıldız bulunmaz bir değerdi onun gibisi bu dünya'ya çok az gelir ve az kalırlar Allah bu dünyanın pisliğinden onları korur bu kısa ömrünü başkaları için harcadı onu çok sevdik hakka girmeden hakkı kazanmayı öğretti bizlere cenazesi tam onun hayat tarzını yansıtıyordu ben varsam dostlarımda var ve aynen öyle oldu Türkiye'nin her yanından dostları oradaydı o hayattayken dostlarını asla yalnız bırakmadı ebedi hayatta da bizlere şefaat eder inşallah seni çok özleyeceğiz ailesine de bizlere de Allah dayanma gücü versin.

KATİP YILDIZ VE AİLESİ isimli ziyaretçi : Acı günümüzde bizlerle beraber olan uzaktan ve yakından gelen telefon ve telgraflarla web site aracılığıyla taziyelerini sunan siz değerli dostlarımıza teşekkürler ederiz
www.oflular.com