AYAZOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin AYAZ’ın oğlu Nevzat AYAZ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen düğün töreni ile hayatını Züleyha TELLİOĞLU ile birleştirdi.

Hemşerimiz Aşağı Hastikozdan Hüseyin Ayazoğlu ve Ailesi başta Kanser illeti olmak üzere birçok talihsiz kazalarla büyük acılar yaşadılar, Ayazoğlu ailesi şimdi Nevzat Ayazın evlilik töreni ile mutlu bir gün yaşadılar, Bu mutluluklarının daim olmasını, Ayazoğlu ailesine hayırlı, mutlu bireylerin kazanılmasına vesile olmasını yüce Allah'tan cc. niyaz ederiz.

Uzun yıllar Sivil Toplum Kuruluşlarında başkanlık, kuruculuk ve yönetim kurulu üyeliği yapan ve halen Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Hüseyin AYAZ muhteşem bir düğünle oğlunu evlendirdi.

7 Kasım Pazar gecesi İstanbul’un seçkin mekânlarından biri olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen düğün töreninde, Nevzat AYAZ, hayatını Züleyha TELLİOĞLU ile birleştirdi. Fatih Belediye Başkan Yardımcısı Hasan SÜVER tarafından kıyılan nikâhın şahitliğini ise Eski İçişleri Bakanı Saadettin TANTAN, KASTOB Genel Başkanı Hasan EKŞİ ve Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Nurettin TURAN yaptı.


Ayazoğlu ile Tellioğlu ailelerinin yakın akrabaları ile dostlarından oluşan yaklaşık bin kişinin katıldığı düğün töreninin sunuculuğunu Yılmaz KASAPOĞLU yaptı. Gece boyunca tasavvuf musikisinden canlı performans örnekleri sunan müzik grubu davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kurra Hafız Ercan ÇAKIROĞLU güzel sesiyle Kuran’ı Kerim’den ayetler okudu. İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Cafer UZUNKAYA da evlilik ve nikâh konulu bir sohbet gerçekleştirdi.
Geceye katılan davetliler bir yandan düğün törenini takip ederken öte yandan da aynı saatlerde oynanan Trabzonspor –Galatasaray maçını da cep telefonlarındaki radyolardan dinlediler. Trabzonspor’un ikinci yarıda peş peşe attığı gollerle neşeleri daha da artan davetliler, hem Trabzonspor’un galibiyet sevincini hem de Nevzat AYAZ ve Züleyha TELLİOĞLU’nun mutlu beraberliğini paylaşma şansını yakaladılar.
Düğün töreninde gelin ve damadın aileleri gece boyunca davetlilerle yakından ilgilenirken, evliliğe adım atan çiçeği burnunda genç çiftin mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu. Gece, düğün pastasının davetlilere dağıtılmasının ardından takı töreni ile devam etti. Törenin sonunda geceye katılan davetliler, yeni evli çifti tebrik ederken, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesini hatırlatarak çok çocuk yapmalarını dilediler.
Haber: Ramazan BARAN