Karadeniz gençliği bayramlaşma yemeğinde eğlenceye doydu.

 www.karadenize.com editörü Melek Bakırtaş'ın öncülüğünde Bayramlaşma ve tanışma yemeğine İstanbul'un her tarafından, çevre illerden Karadenizli hemşerilerimiz katıldı.
Üsküdar Katibim'de ( Teras Katı ) toplanan gençlerimiz, Karadeniz’imizin tek bayan tulumcusu olan Filiz İlkay Balta ve Kenan Ramazan Güloğlu'nun eşliğinde coştu.

İstanbul'un kaos ortamında komşuluk, akrabalık bağlarının dahi unutulmaya başlandığı günümüzde Internet aracılığı ile oluşturulan bu birlikteliğin çok daha büyük organizeleri başarmasını dileriz.
www.karadenize.com ekibi "Karadeniz Okusun" adı altında düzenledikleri kitap kampanyası ile binlerce eseri toplayarak Karadeniz'in ücra beldelerine ulaştırmayı başarmışlar, emeği geçen gençlerimize teşekkür ederiz.

Bu zoru başaran bir yıl evvel kurduğu web sitesiyle bin kişiden fazla katılımcıyı bir araya getiren Melek Bakırtaş'ın dernek dahi olmadan bölgemizin sosyal meselelerine çözüm bulmak için gayret sarf etmesi çok güzel.
Kendisini olağanüstü gayretli gördük başarılar dileriz.

Sanal ortamda kurulan dostlukların gerçek hayata yansıması amacıyla düzenlenen yemekte birçoğu ilk defa karşılaşan gençlerin kısa zamanda kaynaşması, yeni dostlukların kurulmasına vesile oldu.

Bu vesile ile tanışma fırsatı bulduğumuz sayın Melek Bakırtaş; Karadeniz gençliğinin tanışması,kaynaşması amacıyla fazla etkinlik gerçekleştiremediğini, bunun sebebinin etkinliklerin mali yükünü karşılayacak sponsor bulmakta zorluk çektiklerini gerekçe gösterdi.
Buradan Karadenizli ve mali durumu bu çalışmalara sponsor olabilecek hemşerilerimizin aynı sorumluluğu düşünerek durumdan vazife çıkarmalarını temenni ediyoruz.

Buradaki etkinliğin daha büyük kitlelere ulaşması amacıyla Karadeniz gençliğimizin bir çatı altında birlikte hareket etmesine vesile olacak "Karadeniz geçliği federasyonu" adı altında Karadeniz'in bütün dernekleriyle yapılacak görüşmelerle derneklerin gençlik kollarının aktif katılımı ile bölgemizin sivil toplum çalışmalarına bir yenisinin katılmasını canı gönülden dileriz.

Hayrat.net olarak, Bizde bu konuda elimizden gelen katkıyı sağlamak amacı ile alan adı ve kendi hostingimiz altında yayın hizmetini ücretsiz sağladığımız www.karadenizgenclik.com sitesini bu gençlerimize tahsis ettik, şimdilik www.karadenize.com'a yönlendirdiğimiz alan adının bu oluşumun organizesi ile yayın hayatına acilen girmesini temenni ediyoruz.

VİDEOLAR

BİZİM GÖNÜL
Aklım başımda değil
Video
Hayratın Derelerinde
Gezinti
1

Video
Hayratın Derelerinde
Gezinti
2